Kontakt z nami

nasza infolinia 91 321 70 43 dla telefonów komórkowych 91 321 70 44

Nasi konsultanci

Gadu-gadu Agata Remik Skype Tryb SkypeMe™! Inne

Newsletter

Nasze biuro

Centrum Handlowe "Uznam"
ul. Grunwaldzka 21
72-600 Świnoujście

Rzetelna Firma

Jak rezerwować

Jeśli chcecie Państwo dokonać rezerwacji prosimy o wybranie w wyszukiwarce na stronie głównej kierunku wakacji, terminu oraz liczby osób.
Jeżeli jest to podróż z dziećmi prosimy o podanie ich wieku.
Określenie kryteriów takich jak  lotnisko wylotu, liczba dni pobytu, standard zakwaterowania, rodzaj wyżywienia i pułap cenowy z pewnością przyczynią się do wyszukania oferty zgodnej z Państwa oczekiwaniami.
Możecie Państwo wybrać kilka kierunków wakacyjnych oraz kilka miejsc wylotu naraz.
Jeżeli życzycie sobie Państwo oferty konkretnego organizatora wypoczynku istnieje możliwość zaznaczenia tego w wyszukiwarce.
Jeśli interesuje Państwa wybrany hotel wystarczy wpisać jego nazwę a system odnajdzie go dla Państwa.
Używając komendy szukaj przeniesiecie się Państwo do wyselekcjonowanych propozycji wypoczynku. 

Jeżeli zainteresuje Państwa któraś z ofert wystarczy użyć przycisku "więcej informacji" aby zapoznać się z szczegółowym opisem hotelu, zdjęciami, pogodą w danym kraju oraz dostępnymi wolnymi terminami.
Jeśli odpowiada Państwu któryś z przedstawionych terminów prosimy o wybranie polecenia rezerwuj. 
Zostaniecie Państwo przeniesieni do formularza rezerwacji, który obliczy całkowitą cenę wycieczki.
Jeżeli decydujecie się Państwo na zakup oferty prosimy wypełnić formularz wpisując swoje dane osobowe: imiona i nazwiska uczestników, ich daty urodzenia, pełny adres kontaktowy, telefon oraz adres e-mail.
Po wybraniu komendy rezerwuj formularz z Państwa zamówieniem trafi do naszego centrum rezerwacji a nasz doradca podróży skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji i dostarczenia dokumentów podróży.

 

Jeśli nie wiecie państwo którą ofertę wybrać z pośród tycięcy dostępnych w naszym serwisie, prosimy o kontakt z naszym biurem, a nasi konsultanci przygotują dla Państwa ofertę skrojoną na miarę.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 801 002 210  lub  91 321 70 43 oraz adresem mailowym biuro@slonecznie.pl